czech-us.cz Studujte, Bavte se, Pracujte, Cestujte, Žijte

Krok za krokem

Krok za krokem programem Czech-us plavčík

1. Registrujte se do programu W&T -- Czech-US Plavčík. Nezapomeňte uvést, odkud jste se o nás dozvěděli.


2. Po registraci obratem obdržíte email s přesnými instrukcemi a heslem ke svému klientskému účtu na našich stránkách. Registrace je do okamžiku podepsání smlouvy zcela nezávazná.


3. Účastníte se prekurzu, jehož součástí jsou plavecké testy a pohovor v anglickém jazyce.
Termín: listopad 2013 -- duben 2014


4. Podepisujete programové smlouvy. Smlouvy naleznete na svém Czech-us účtu. Po obdržení smluv Vám vystavíme fakturu na účastnický poplatek.


5. Vaše údaje jsou vloženy do databáze vízového partnera CCI. Obdržíte email se vstupními údaji na internetové stránky CCI, kde online vyplníte CCI My Application. Návod “Jak správně vyplnit CCI My Application” naleznete ke stažení na vašem Czech-us účtu.


6. Vybíráte si zaměstnavatele a absolvujete s ním Skype pohovor.
Termín: leden -- květen 2014


7. Po úspěšném absolvování prekurzu absolvujete kurz plavčíka. Kurz plavčíka většinou fakturujeme společně s účastnickým poplatkem.
Termín: leden -- květen 2014


8. Zpracování CCI My Application. Po vyřízení všech vstupních administrativních náležitostí bude vaše složka odeslána na centrálu CCI do USA. Bude vám vystavena faktura na CCI programový poplatek. Upozornění: Dokud nebude uhrazen poplatek CCI, nebude Vám vystaven formulář DS-2019 nezbytný pro udělení víz.


9. Po obdržení formuláře DS-2019 společně s Vámi sjednotíme všechny podklady pro získání J1 víz a pomůžeme Vám s vyplněním aplikačního formuláře pro návštěvu Americké ambasády v Praze.
Termín: duben 2014 -- červen 2014


10. Rezervace letenky a návštěva ambasády.


11. Předodletová orientace, která je povinná pro všechny prvoúčastníky programu Work & Travel USA a také pro druhoúčastníky od jiné agentury.
Termín: květen 2014 -- červen 2014


12. Obdržení J1 víz a odlet do USA!
Termín: květen 2014 -- červen 2014


13. Po příletu do USA provedete validaci do systému SEVIS na svém účtu u CCI. Nedodržení této povinnosti může vést až ke zrušení víz.


14. Po návratu do ČR vyplníte reportu o návratu a předáte dokumenty potřebné k vrácení daní společnosti PROTAXREFUND.

Komentáře

Kontakty
miniatura
Plavčík v USA
Lenka Janotová:
776 522 726
miniatura
Plavčík v USA
Lucie Straková:
773 960 964
Reference

Zlepšení angličtiny byl pro mě velký přínos

imageDo USA jsem jela proto, abych zmizela na prázdniny z ČR a zároveň poznala zase něco nového. Z mých zahraničních zkušeností byl výběr do USA nejlepší tah, co jsem mohla udělat. Celé prázdniny se super lidičkama -- party, pláž a pohoda. V neposlední řadě také zlepšení angličtiny byl pro mě velký přínos. Gábina

Dostávejte aktuální informace o našich programechCzech-us Facebook

protaxrefund holiday cars global lifeguards global lifeguards internex lac jakresuscitovat

© 2003-2014, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz