czech-us.cz Studujte, Bavte se, Pracujte, Cestujte, Žijte

Krok za krokem

Krok za krokem programem Mám práci v USA

1. Registrujte se do programu W&T -- Mám práci v USA. Nezapomeňte uvést, odkud jste se o nás dozvěděli.


2. Po registraci obratem obdržíte email s přesnými instrukcemi a heslem ke svému klientskému účtu na našich stránkách. Registrace je do okamžiku podepsání smlouvy zcela nezávazná.


3. Do 48 hodin od registrace budete vloženi do databáze vízového partnera CCI. Obdržíte email se vstupními údaji na internetové stránky CCI, kde online vyplníte CCI My Application. Návod “Jak správně vyplnit CCI My Application” naleznete ke stažení na vašem Czech-us účtu.


4. Podepisujete programové smlouvy. Smlouvy naleznete na svém Czech-us účtu. Po obdržení smluv Vám vystavíme fakturu na účastnický poplatek.


5. Zpracování CCI My Application. Po vyřízení všech vstupních administrativních náležitostí bude vaše složka odeslána na centrálu CCI do USA. Následně bude vystavena faktura na CCI programový poplatek, která je splatná do 14 dnů. Upozornění: Dokud nebude uhrazen poplatek CCI, nebude Vám vystaven formulář DS-2019 nezbytný pro udělení víz.


6. Po obdržení formuláře DS-2019 společně s Vámi sjednotíme všechny podklady pro získání J1 víz a pomůžeme Vám s vyplněním aplikačního formuláře pro návštěvu Americké ambasády v Praze.
Termín: duben 2013 -- červen 2013


7. Rezervace letenky a návštěva ambasády.


8. Předodletová orientace, která je povinná pro všechny prvoúčastníky programu Work & Travel USA a také pro druhoúčastníky od jiné agentury.
Termín: duben 2013 -- červen 2013


9. Obdržení J1 víz a odlet do USA!
Termín: květen 2013 -- červen 2013


10. Po příletu do USA provedete validaci do systému SEVIS na svém účtu u CCI. Nedodržení této povinnosti může vést až ke zrušení víz.


11. Po návratu do ČR vyplníte reportu o návratu a předáte dokumenty potřebné k vrácení daní společnosti PROTAXREFUND.

Komentáře

Kontakty
miniatura
Work and Travel USA
Lenka Hastíková:
773 467 740
miniatura
Work and Travel USA
Lucie Khásová:
773 960 963
Reference

W&T USA mi dal nejúžasnější léto

imageW&T USA mi dal nejúžasnější léto, jaké se nedá ani představit, dokud to člověk nezažije na vlastní kůži! Je to škola života s nejdivočejšími zážitky. Poznáváte Nový svět a taky sami sebe. Domů se vracíte jako jiná osoba. Osoba, která ví, co od života chce. Jste nabití sebedůvěrou a elánem, který by stačil na změnu snad celého světa. Petra

Dostávejte aktuální informace o našich programechCzech-us Facebook

protaxrefund holiday cars global lifeguards global lifeguards internex lac jakresuscitovat

© 2003-2014, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz