czech-us.cz Studujte, Bavte se, Pracujte, Cestujte, Žijte

Vysoká škola v zahraničí

Studium v zahraničí nebylo nikdy tak snadné, jak je tomu v dnešní době. Evropské univerzity přijímají studenty z Evropské unie za stejných podmínek jako své vlastní. Absolvování kompletního stupně studia (např. bakalářského) Vám umožní získat diplom s mezinárodní prestiží, který bude neocenitelnou vstupenkou pro Vaši budoucí kariéru.

České univerzity nabízejí možnost studia v zahraničí prostřednictvím programů Erasmus, Ceepus a dalších. Tyto programy jsou však pouze výměnné. Během studia v zahraničí zůstáváte studenty domovské univerzity a nezískáte zahraniční diplom. S námi teď máte možnost absolvovat celé studium na prestižních zahraničních vysokých školách.

Studium na vysoké škole v zahraničí

Spolupracujeme s vysokými školami v Dánsku, na kterých studují studenti z celého světa, včetně České republiky. Na dánských školách můžete studovat velmi zajímavé a prakticky zaměřené obory jako Computer Science, Design Technology, Financial Management, Marketing Management, Sport Management, Software Development, Web Development, Architecture nebo Multimedia Design.

Studium na vysoké škole v zahraničí - studenti studují

Studium na vysoké škole v zahraničí s sebou většinou přináší větší náklady na život, než jsou v České republice. Je nutné si uvědomit, že tyto náklady jsou nejnižší, co kdy byly. Ceny letenek nikdy nebyly tak nízké a stejně tak česká koruna je velmi silná. Bez ohledu na výši těchto nákladů, je studium investicí do vzdělání, která se vám v životě několika(set)násobně vrátí. Univerzity v zahraničí jsou zaměřené na praxi a po jejich absolvování budete experti ve Vámi vybraném oboru. Díky tzv. Boloňskému procesu vám bude diplom ze zahraničí uznán po celém světě.

Komentáře

Kontakty
miniatura
Vysoká škola v zahraničí
Sabina Feldmanová:
777 632 649
Dostávejte aktuální informace o našich programechCzech-us Facebook

protaxrefund holiday cars global lifeguards global lifeguards internex lac jakresuscitovat

© 2003-2014, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz