czech-us.cz Studujte, Bavte se, Pracujte, Cestujte, Žijte

Práce ve Španělsku

Práce v restauraci ve španěslkém rezortu

Léto si s námi můžete užít i na krásných plážích na východě Španělska. Pracovat budete v hotelových resortech na pozicích číšník / servírka, recepční, housekeeper nebo jako pomocná síla v kuchyni.

Program byl pro tuto sezónu uzavřen. Můžete využít programu Práce v hotelech ve Velké Británii

Pro všechny pozice je vyžadována komunikativní znalost španělštiny a angličtiny (minimálně úroveň B1), v případě pozic na recepci je výhodou znalost holandštiny nebo němčiny, pokud uvažujete o pozici v kuchyni nebo housekeeping, je možné mít i nižší úroveň.

Pracovní náplň ve Španělsku [nahoru]

Vaše pracovní doba je 6 dní v týdnu, jeden den budete mít volno, které můžete využít k odpočinku na pláži nebo k výletům do okolních měst, např. Barcelony.

Vaše mzda se skládá z pevné složky, která je € 800 za měsíc, a ze složky pohyblivé, tj. dýšek. Pokud se do rezortu chystáte opakovaně, bude vaše mzda navíc obohacena o věrnostní složku. Navíc, pokud budete ve své práci opravdu dobří, můžete si vydobýt pozici vedoucího střediska s platem € 1200 čistého.

Ubytování a stravování ve Španělsku [nahoru]

Ubytování je zajištěno přímo v resortu v ubytovnách pro zaměstnance, většinou po dvou nebo 3 lidech a je ZDARMA. Stravování je zajištěno v personální jídelně přímo v resortu, a to snídaně, oběd, večer a je také ZDARMA.

Pláž ve Španělsku, kde budete pracovat

Poplatek za účast v programu [nahoru]

Za účast v programu hradíte registrační poplatek 6 000 Kč. Tento poplatek hradíte teprve po úspěšném přijímacím pohovoru. Dalšími výdaji, s kterými je nutné počítat, je doprava (letenka/doprava, ve více lidech je možné i automobil), doporučujeme cestovní pojištění a kapesné.

Registrace na JobFair Španělsko 2014 [nahoru]

Majitelé španělského resortu přijedou za námi do Prahy a sestaví si tým pro sezónu 2014. S resortem spolupracujeme již třetí rok a každý rok zvyšuje resort počet českých posil, jelikož jsme prostě nejlepší! Registrovat na jobfair se můžete pomocí tohoto formuláře (komunikativní znalost španělštiny je podmínkou):

Registrace na JobFair byly ukončeny 27. 3.

Více informací [nahoru]

Pro více informací nás kontaktujte na čísle 773 960 963 nebo e-mailem jobs@czech-us.cz.

Líbí se Vám program? Můžete se do něj nezávazně REGISTROVAT. Do 48 hodin se s Vámi spojí koordinátor.

Máte jakýkoliv dotaz? Napište nám.

Vaše jméno:
E-mail:*
Mobil:
Co Vás zajímá?

Prosím, opište následující kód:
captcha

Komentáře

Kontakty
miniatura
Práce ve Španělsku
Lucie Khásová:
773 960 963
Reference

Španělsko - Dominik Holasek

imageV kempu jsem pracoval jako denní hlídač a moji náplní práce byla kontrola jednoho úseku campingu na kole. Každý dotaz klienta, přání nebo stížnost jsem musel vyřídit na management campingu nebo na recepci. Pokud bylo potřeba pomoct s nějakými manuálními pracemi, byl jsem tam od toho já a mí kolegové. Svůj volný čas jsem trávil na pláži nebo cestováním po blízkých městech. Bylo to super léto, každý si zdokonalí svoji španělštinu a pozná hrozně moc nových lidí. Určitě lepší než sedět doma v Česku ;) Prostředí je perfektní, všude prázdninová pohoda, nikdo nikam nespěchá. Navíc plat nebyl vůbec malý a vždy došel včas. Myslím si, že je to důležitá vizitka toho, jak se zaměstnavatel o zaměstnance stará. Určitě můžu tento pobyt doporučit. Na strávení léta, procvičení španělštiny a poznávání nových lidí je to ideální místo.

Dostávejte aktuální informace o našich programechCzech-us Facebook

protaxrefund holiday cars global lifeguards global lifeguards internex lac jakresuscitovat

© 2003-2014, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz