czech-us.cz Studujte, Bavte se, Pracujte, Cestujte, Žijte

Work & Study program

Servírka

Program Work & Study unikátním způsobem kombinuje studium angličtiny s prací. Ve srovnání s programem Working Holiday je program Work & Study dostupný i občanům jiných států než je Česká a Slovenská republika. Nabízí i možnost v Kanadě pracovat pro lidi starší 35 let.

Podmínky pro účast v programu [nahoru]

Podmínky si stanovují především samy školy. Rozhodující je ovšem především vaše motivace. Chcete- li do Kanady opravdu vycestovat, najdeme partnera, který vám tento sen pomůže uskutečnit.

Pracovní pozice [nahoru]

Pracovní pozice se odvíjí především od vaší úrovně anglického jazyka a předchozích zkušeností. Většina účastníků programu získává zaměstnání v oboru gastronomie / hotelnictví, která je placená. V případě vynikající angličtiny vám naši partneři naleznou stáž v oboru vašeho zájmu, která je neplacená, ale získáte jedinečnou pracovní zkušenost.

Mzda za práci je individuální na základě společnosti, kde pracujete. Všechny společnosti jsou vázány minimální mzdou, která je ve Vancouveru i Torontu 10,25 CAD / hodina, v přepočtu cca 210 Kč.

Language Coop program [nahoru]

Program Work & Study ve spojení s jazykovou školou, zajišťujeme ve variantách na 6 — 12 měsíců. Pokud máte zájem o studium jazyka, neváhejte nás kontaktovat. Program je v tuto chvíli od ambasády povolen pouze při žádosti do června 2014! Prohlédněte si video z partnerské školy ILAC:

Více informací [nahoru]

Pro více informací nás kontaktujte na čísle 777 961 760 nebo e-mailem jobs@czech-us.cz.

Zveřejnili jsme speciální manuál Kanada „Průvodce pro přežití“ od našich specialistů!, který vám rovněž pomůže se startem v Kanadě.”

Komentáře

Kontakty
miniatura
Working Holiday Canada
Martina Pospíšilová:
773 960 287
miniatura
Work and Study Canada
Klára Palečková:
773 919 501
Dostávejte aktuální informace o našich programechCzech-us Facebook

protaxrefund holiday cars global lifeguards global lifeguards internex lac jakresuscitovat

© 2003-2014, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz